• Wycieczka przedszkolaków

• Dnia 20 października 2022 roku dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do sali zabaw  "Przystań zabawy" do  Woskrzenic. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W sali przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji takich jak: trampolina, basen z kulkami, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa. Dwie godziny zabawy upłynęły bardzo szybko i choć zmęczone to uśmiechnięte i bardzo zadowolone wróciły do przedszkola. Przedszkolaki nie mogą się juz doczekać kolejnej wycieczki.

• 14 październik- Dzień Edukacji Narodowej

• Dnia 13 października 2022 roku w naszej szkole odbył się uroczysty  apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!

(B. Conklin)

• Ślubowanie klasy pierwszej

• We wtorek 11 października 2022 roku odbyła się bardzo ważna uroczystość- Pasowanie na ucznia naszej szkoły. Dzieci z klasy pierwszej uczyły się dzielnie wierszy i piosenek, które zaprezentowały na uroczystości. Najważniejszym momentem było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar Szkoły oraz Pasowanie na Uczniów, którego dokonała pani dyrektor Joanna Geresz. Teraz są już pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

• Podziękowanie Jasia i rodziców za pomoc w zebraniu środków pieniężnych na leczenie

• Bardzo serdecznie dziękujemy nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz wszystkim osobom, które tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się do przeprowadzenia kiermaszu ciasta dla Jasia.  Dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka.  Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności.

Dziękujemy.

Edyta i Paweł Niedźwiedziuk .

• Charytatywny Kiermasz Ciast

• 29 i 30 września zorganizowaliśmy w szkole kiermasz ciast. Na stoisku pojawiy się rożnorodne ciasta, babeczki, grzybki oraz pyszny tort. Pyszne słodkości przygotowali rodzice i nauczyciele. Dzięki zaangażowaniu uczniów, ich opiekunów oraz rodziców tą akcję powtórzyliśmy 2 października na placu kościelnym w Huszlewie. Chociaż pogoda w tym dniu nam nie sprzyjała, to się nie poddaliśmy. Obydwa przedsięwzięcia zakończyły się dużym sukcesem. Zebrane w ten sposób środki pieniężne zostały w całości przekazane na leczenie i rehabilitację ucznia oddziału przedszkolnego Jasia Niedżwiedziuka, który się nie poddaje i walczy z trudnym przeciwnikiem , jakim jest chorba.