• Aktywna Tablica

•

Celem programu „Aktywna Tablica" jest doposażenie szkół w nowoczesne środki nauczania TIK oraz rozwijanie kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie wykorzystywania technologii informacyjno - komunikacyjnych na zajęciach lekcyjnych.

Nasza szkoła w ramach programu została doposażona w dwa monitory i laptop.

Scenariusz_zajęć_z_edukacji_wczesnoszkolnej_w_kl_II.pdf

Lekcja otwarta w klasie II odbyła się 10 czerwca 2019 roku o godzinie 8.00 w sali nr 3. Temat dnia: Najlepsi pływacy. Temat zajęć: Poznanie zwierząt i roślin wodnych.

Scenariusz_zajęć_z_wychowawcą.pdf

Lekcja otwarta w klasie VIII odbyła się 11 czerwca 2019 r. w sali nr 2. Temat zajęć z wychowawcą: Bezpieczne wakacje.

Ćwiczenia_opracowane_przez_nauczycieli.pdf

Nauczyciele naszej szkoły opracowali ćwiczenia multimedialne do wykorzystania na tablicy interaktywnej.